Forever Living i walka z cellulit

Z dnia na dzień zakładamy coraz lżejsze ubrania i coraz intensywniej zastanawiamy się nad tym, gdzie pojechać na wakacje. Salony kosmetyczne przeżywają prawdziwe oblężenie – zabiegi mające przyczynić się do poprawy sylwetki cieszą się o tej porze roku niesamowitym wzięciem.
A my? My możemy i sobie, i naszym klientkom zaproponować doskonałe narzędzie modelowania figury w postaci Aloesowego Zestawu Tonizującego(kod 055).
To niesamowity atut firmy Forever!
Aloesowy Zestaw Tonizujący to nie tylko domowy zabieg rodem ze spa – co więcej, kosztuje ułamek tego, co sesja w salonie, i wykonywany
jest produktami, które działają! – więcej wskazówek
Stworzony, by ujędrniać i tonizować, Aloesowy Zestaw Tonizujący pomaga minimalizować nierówności powodowane przez cellulit – zwłaszcza w rejonie bioder i ud – wygładzając i spłaszczając komórki tłuszczowe, przywracając naturalną elastyczność skóry i nadając jej jędrny, gładki i zdrowy wygląd. Jeśli w połączeniu z Clean 9 i Lifestyle 30 stanie się elementem ogólnego programu kontroli wagi, efekty mogą być niesamowite!

Jako efekt niestrudzonych badań, Aloesowy Zestaw Tonizujący wspaniale łączy trzy kluczowe składniki:

  • kompleks ziół europejskich znanych ze zdolności do modelowania i tonizowania,
  • 100-procentowo stabilizowany aloes, o właściwościach zarówno nawilżających, jak i penetrujących,
  • oraz dwa składniki rozgrzewające, czyli pieprz turecki i olejek cynamonowy, oferując nie tylko powierzchowne korzyści. Albowiem odżywiając i stymulując skórę – największy oddychający i oczyszczający narząd organizmu – zestaw ten może wspierać metabolizm komórkowy, ogólnie poprawiając krążenie i uwalniając zablokowane toksyny.

Ekskluzywny Zestaw Tonizujący –więcej…  może w domowym zaciszu przynieść wspaniałe, relaksujące i odmładzające efekty zabiegu spa – kiedy używasz go właściwie, w pięciu prostych krokach:
1. Oczyszczanie
Weź kąpiel lub prysznic z Aloe Bath Gel używając naszej myjki loofah, by oczyścić, wygładzić i pobudzić skórę. Następnie te partie ciała, które będą zawijane, przetrzyj dokładnie Aktywatorem
Aloesowym nałożonym na wacik, usuwając przy tym pozostałości żelu do kąpieli.
2. Zaznaczanie i mierzenie
Pomiary wykonaj dwukrotnie – przed zabiegiem i po nim. Zaznacz ramię, biodra i udo – każde w trzech miejscach. Zsumuj wszystkie centymetry, a uzyskany wynik będzie twoim odnośnikiem.
3. Nakładanie Aloe Body Toner
Nałóż obficie Aloe Body Toner na te partie ciała, które chcesz poddać tonizacji. Efekt rozgrzewający i pobudzający jest wprost proporcjonalny do ilości kremu: im więcej go nałożysz, tym więcej ciepła zostanie wytworzone. Unikaj nakładania Aloe Body Toner na podrażnioną lub świeżo depilowaną/goloną skórę lub od razu po kąpieli. Zawsze omijaj te partie skóry, które są szczególnie wrażliwe, takie jak piersi, twarz itp. Natychmiast po nałożeniu kremu umyj ręce, dokładnie zamknij opakowanie kremu i przechowuj go poza zasięgiem dzieci.
4. Owijanie foliątonizacja-cellulit-aloe
Partie, na które został naniesiony Aloe Body Toner, owiń folią – niezbyt mocno, ale i nie za luźno – zawsze do góry i w kierunku ciała. Np. kiedy owijasz udo, zaczynasz od jego wewnętrznej strony, następnie rozwijasz folię do tyłu, ku zewnętrznej stronie i dookoła do przodu. Pozostaw
folię na skórze przez około godzinę – w tym czasie ułóż się wygodnie, unosząc stopy do góry. Nie ucinaj sobie drzemki ani nie też nie rób nic wymagającego wysiłku – możesz poczytać lub pooglądać telewizję. Po godzinie usuń folię i od razu ją wyrzuć. Teraz zmierz te same miejsca co przed tonizacją i sumę centymetrów odejmij od sumy wyjściowej.
Ewentualne pozostałości Aloe Body Toner wmasuj w skórę. Nie kąp się przez około 4 godziny po zakończeniu tonizacji, pozwalając temu procesowi trwać.

zapraszam do lektury

Tags: , , ,

Comments are closed.